O nas

Witamy w prywatnym Ośrodktu Terapii Uzależnień

Nasz ośrodek dla uzależnionych (alkoholików, narkomanów, hazardzistów) to miejsce, gdzie możesz liczyć na dyskrecję oraz wyjątkową atmosferę pobytu.

Zdjęcie pokój dwuosobowy
Image Description
Image Description

Jesteśmy przekonani, że indywidualne podejście do każdej osoby jest niezwykle ważne, dlatego praktykujemy tę metodę w naszej pracy terapeutycznej.

W naszym ośrodku każdemu pacjentowi przeprowadzane są badania laboratoryjne, a także zapewniamy konsultację lekarską.

Ośrodek Terapii Uzależnień stawia również na anonimowość dla swoich podopiecznych. Wszystkie informacje dotyczące pacjentów są traktowane w sposób poufny i chronione przed ujawnieniem. Jest to ważne, ponieważ pozwala pacjentom czuć się bezpiecznie i swobodnie dzielić się swoimi problemami bez obawy o narażenie się na osąd ze strony innych.

Image Description
Image Description
Image Description

Wykwalifikowani terapeuci

Nasza kadra terapeutów składa się z osób, które w przeszłości również były uzależnione i przeszły własną terapię.

Dzięki wieloletniej walce z nałogiem zdajemy sobie sprawę, jak istotne jest odpowiednie otoczenie w procesie leczenia. Potrafimy skutecznie pomóc osobom z alkoholizmem, narkomanią, hazardem.

Terapeuci pracujący w naszym ośrodku indywidualnie podchodzą do każdego pacjenta, dobierając odpowiednie metody terapeutyczne. Jesteśmy świadomi, że każda osoba borykająca się z nałogiem jest inna, dlatego podejmujemy się pracy, dostosowanej do indywidualnych potrzeb i wyzwań, przed jakimi staną pacjenci.

Jeżeli ty lub ktoś z Twoich bliskich potrzebuje pomocy, zadzwoń porozmawiajmy.

Image Description